İnce Pitch HD LED Video Duvar

İnce Pitch HD LED Video Duvar

İnce Pitch HD LED Video Duvar tanımı

Güzel adım HD   LED video duvarı, esas olarak P2.5, P2.0, P1.8, P1.667, P1.56, P1.25   ve bunun gibi. LED ekran üretim teknolojisinin gelişimi ile, geleneksel LED ekranın çözünürlüğü büyük ölçüde geliştirilmiştir.

İnce perde HD LED video duvar   LED ekran, HD led ekran dahil olmak üzere tüm sistemler için genel bir terimdir   kontrol sistemleri ve soğutma sistemleri. Para cezası   pitch LED ekran ince perde led duvarın parlaklık, renk üretimi ve tekdüzelik kontrolünü gerçekleştirmek için piksel düzeyinde nokta kontrol teknolojisi benimser. Gösterge ekranının üretim sürecinde, otomatik yeniden akış lehimleme işlemi kabul edilir ve manuel kaynak sonrası gerekmez.

 

İnce Pitch HD LED Video Duvar özellikleri:

Adından da anlaşılacağı gibi, ince perde HD ledli video duvarı, küçük bir nokta aralığı ve birim alan başına yüksek çözünürlük ile karakterize edilir. Daha yüksek çözünürlüklü grafik görüntüleri ve videoları görüntüleyebilir, ayrıca daha dikişsiz ve keyfi geniş alan dikişli olabilen görüntü dikişinde daha fazla kaynak video ve görüntü görüntüsü gösterebilir. Tabii ki, iyi adım led   ekran, video işlemcisinin yardımcı işlevinden ayrılamaz olan istenen görüntü efektini başarabilir.

İnce Pitch HD LED Video Duvar avantajları:

İç mekan ince perde HD ledli video duvarın nihai rekabet gücü, ekranın tamamen kesintisiz olması ve ekran renginin doğal rengi olmasıdır. Aynı zamanda, bakım sonrası, ince perde HD led video duvar zaten olgun nokta nokta düzeltme teknolojisine sahip. Bir veya iki yıllık gösterimle, enstrümanlar tüm ekranın bir defa düzeltilmesi için kullanılabilir. İşlem süreci basittir ve etkisi çok iyidir. Bu nedenle, ikisini ekran kalitesi açısından değerlendirmek için, yüksek yoğunluklu küçük perde LED ekranının DLP arkadan projeksiyonundan daha iyi performans göstermesi gerekir.

 

ince perde HD led video duvar

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
8:00-20:00(Beijing Saat)
FAKS :
13430820213
Business Phone :
13430820213(Çalışma Zamanı)
Email :
sales@forever3-led.com
Fabrika adres :
3. Kat, Kompleks Bina, JiaTeLi Yüksek Teknoloji Parkı, Shiyan, Bao \ 'an District, Shenzhen

Send Us an Email

contact us