LED Hasır Ekranı

LED Hasır Ekranı

Led örgü ekran

Son yıllarda, açık hava LED reklam ekranları, büyük şehirlerin sokaklarında ve şeritlerinde giderek daha fazla ortaya çıkmıştır. Zaman zaman, büyük şehirlerdeki büyük dış mekan LED ekranlarının görüntülendiğini göreceksiniz.   Bazı binalar, özellikle cam perde duvar binaları, duvar yükü güvenliği ve ışık toplama gibi faktörlere tabidir. Geleneksel dış mekan LED reklam ekranlarını kullanamazlar, bu nedenle led şerit LED görünümü   Ekran (LED mesh ekran) müşterilere iyi bir seçenek sundu.

Led örgü ekran tanımı

   LED şerit ekran nedir (led mesh ekran)? LED şerit ekran (led örgü ekran), adından da anlaşılacağı gibi, led şeritten yapılmıştır,   son yıllarda yeni bir led ekran türü olarak da adlandırılan led mesh ekranı. Biçimi içi boş, net format olduğu için sanayi insanları buna diyorlar   led ızgara ekranı, led perde ekranı vb. Bu tür ekranlar çoğunlukla dış duvarlarda, cam perde duvarlarda ve bina üstlerinde, dış mekan topçu ve gezi asansörlerinde kullanılır.

         LED şerit ekranın ileriye dönük tasarımı (led örgü ekran), binanın duvar yüzeyini sınırlandırmak için geleneksel LED ekran ekranını kırarak projeyi daha esnek, daha seçici ve daha kullanışlı hale getirir. Herkese LED şerit ekranın (led mesh ekran) tasarım fikirlerini ve teknik özelliklerini yapmamaya, ve nasıl yapalım   projeye çeşitli kolaylıklar getiriyor.

         Özel ürün yapısı nedeniyle, önceki led ekran kabin tipinden farklı olarak, LED şerit ekran (led mesh ekran) aşağıdaki özelliklere sahiptir:

         1. Hafif, küçük rüzgar yükü

         LED şerit ekran için (led örgü ekran),   hafifliği en sezgisel deneyimimiz.   Ağırlık, ekranı şeffaf kılan ekran ızgarası nedeniyle hafiftir, bu nedenle rüzgar yükü kapasitesi çok güçlüdür.

         2. Yüksek verim ve düşük güç tüketimi

         Gerçek enerji tasarrufu: yüksek parlaklık, yüksek verimli LED lamba, yüksek dönüşüm verimliliği güç kaynakları.

         Geniş alanlı LED ekranlar için güç tüketimi kaçınılmaz bir sorundur. Yüksek verimli ve kaliteli LED'lerin seçimi firmamızın tavrından ayrılamaz   Sürekli müşterilere ve kalite arayışlarına hizmet etmek.

          3. Son derece entegre

         Yüksek oranda entegre (dahili güç kaynağı ve alıcı kartı, her ünite bağımsız olarak çalışabilir; güç ve sinyal bir hatta takılıdır) ve birçok patent tasarımı LED şerit ekranımızı (led mesh ekran) güzel ve pratik hale getirir.

         4.IP67 yüksek koruma seviyesi

         Pek çok geleneksel ekran koruma seviyesinde IP65 ön ve IP54 geri olarak işaretlenecektir. LED şerit ekrana (led örgü ekran) gerek yoktur, çünkü IP67 konsepti suya batırılmaz, yani IP65 yüzey korumasına kıyasla ürünün genel suya daldırılması, boyutlar arasındaki fark olarak tanımlanabilir.

5. kurulumu kolay

         Çelik yapı montajı, klima, ön ve arka montaj yok.

         Hafif, uzun yıllar sonra, LED şerit ekran (led örgü ekran) kurulumu kolay, kurulumdan önce veya sonra kurulabilir; ürünler iklimlendirmeye ihtiyaç duymaz, ayrıca ürünün düşük güç tüketimini, yüksek güç verimliliğini de görebilir.

Led örgü ekran

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
8:00-20:00(Beijing Saat)
FAKS :
13430820213
Business Phone :
13430820213(Çalışma Zamanı)
Email :
sales@forever3-led.com
Fabrika adres :
3. Kat, Kompleks Bina, JiaTeLi Yüksek Teknoloji Parkı, Shiyan, Bao \ 'an District, Shenzhen

Send Us an Email

contact us