LED Dijital Afiş Ekranı

LED Dijital Afiş Ekranı

LED Dijital Afiş Ekranı

LED Dijital Poster Ekranı, ayrıca LED roll-up posteri olarak da adlandırılır. Enfes ve kompakt, kullanımı kolay ve uzun mesafeden müşteri çekiyor. Ürün LED aktif aydınlatma teknolojisi benimser, parlaklık 4 kez sıvı kristal ve LED arkadan projeksiyon, 1.920 m X 0.640 m tam ekran, şok ekran, 20 m görsel mesafe, bilgi aktarımı daha hızlıdır.

 

  LED Dijital Afiş Ekranı özellikleri:

LED dijital poster ekranı, tek bir ünitede kullanılabilir veya daha güçlü bir görsel deneyim sunmak için çoklu ekran basamaklandırmasında kullanılabilir. 6 adet led poster standı cascade 16: 9 en boy oranına eklenebilir, çözünürlük 1536 puan ve süreleridir; 768 puan (P2.5), 2880Hz yüksek yenileme hızı, 1200nits yüksek parlaklık,   LCD ekranın parlaklığının 4 katı, 160 ° geniş görüş açısı, renk üretimi daha gerçekçi.
Dijital led posterin kontrolü çok basit ve rahattır ve cep telefonu / bilgisayar / WIFI / U disk tarafından kontrol edilebilir. Tüm cihazlar APP aracılığıyla çalıştırılabilir, herhangi bir zamanda, herhangi bir yerde, içeriğin değiştirilmesi gerekir, yürütme dosyası cep telefonunda saklanır ve yükleme 10 saniye içinde tamamlanır. Ürün tasarımı ve tasarım mükemmelliği, her ayrıntıyı dikkatlice tasarlayın. Her bir fonksiyonun tasarımı kullanıcının fiili çalışma sahnesini dikkate alır, ince duyusal noktaları araştırır ve kullanıcının Kexin fotoelektrik LED ayna ürünlerini daha rahat kullanmasına yardımcı olur.

   LED Dijital Afiş Ekranı uygulamaları:

Ürün çeşitli uygulamalar için uygundur ve geleneksel kağıt sarmanın yerini alabilir. Kongre merkezleri, alışveriş merkezleri, konferans salonları, düğünler, performanslar, havaalanları, istasyonlar, süpermarketler, restoranlar, fotoğraf stüdyoları vb. İçin geçerlidir. bilgi açıklaması Tanıtım platformu ve marka tanıtım penceresi, geleneksel sunumun yerini alabilir.

LED Dijital Afiş Ekranı

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
8:00-20:00(Beijing Saat)
FAKS :
13430820213
Business Phone :
13430820213(Çalışma Zamanı)
Email :
sales@forever3-led.com
Fabrika adres :
3. Kat, Kompleks Bina, JiaTeLi Yüksek Teknoloji Parkı, Shiyan, Bao \ 'an District, Shenzhen

Send Us an Email

contact us