3D FAN EKRAN

3D FAN EKRAN

3D Fan Göstergesi

Hologram led fan, son zamanlarda bir hit.   Bu fan döndüğü zaman, havada dünyayı andıran bir 3D sahne yaratıyor.

Bu hologram ekranın reklam, eğitim vb. İçin bir ekran olarak kullanılabileceğine inanılmaktadır.   POV tekniğini havada resim çekmek için kullanır, böylece insan gözü havada yüzdüğünü düşünür.

Şu Anda,   50cm    , 70cm   100cm    sürümler   web sitemizde mevcuttur.

 

3D Fan Display uygulamaları:

3D çıplak göz holografik fan ekranı, büyük alışveriş merkezleri, özel mağazalar, barlar, tiyatrolar, asansörler, vb. Gibi geleneksel reklam uygulamalarına uygundur; bu, tüccarların trafiği çekme, reklam içeriğini yayma ve paylaşma hedefine ulaşmalarına yardımcı olur. Aynı zamanda, detaylı ayrıntılara sahip olan veya saatler, porselen, ünlü arabalar, elmaslar, mücevherler, endüstriyel ürünler vb. Gibi zengin iç yapıya sahip bireysel öğeler için de uygundur. İzleyicilere daha fazla üç karakter vermek için karakterleri, çizgi filmleri vb. boyutlu, açık, katmanlı ve benzersiz bir şekilde ifade edici.

3D Fan Ekranı özellikleri :

Çıplak gözle 3D holografik ekran güçlü bir stereoskopik etkiye sahiptir, ürün her yöne stereoskopik olarak gösterilebilir, görsel efekt şok edici ve deneyim güçlüdür, göz alıcı efekt iyidir ve reklam efekti mükemmeldir; reklam medyasına, sahne arkaplanına, bilimsel araştırma öğretisine, oyun eğlence vb. 3B holografik ekran ürünleri çok iyi hedeflenmiş ve iyi renderleme efektlerine sahip; yeni ekipman teknolojisi, geleneksel harici ekran cihazlarından daha düşük maliyetli; özel ekran prensibi, düşük güç tüketimi, enerji tasarrufu ve çevre koruma; APP küme kontrolü, küçük program uygulaması, rahat ve kullanışlı; gece ve gündüz reklam efektlerini karşılamak için (1200Mcd) kadar parlaklık, fayda sağlar; çıplak gözle 3D holografik ekran / 3D fan ekranı   yüksek çözünürlük ve yüksek yenileme hızı, uzun mesafeli görüntüleme geliştirir.

3D fan ekranı

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
8:00-20:00(Beijing Saat)
FAKS :
13430820213
Business Phone :
13430820213(Çalışma Zamanı)
Email :
sales@forever3-led.com
Fabrika adres :
3. Kat, Kompleks Bina, JiaTeLi Yüksek Teknoloji Parkı, Shiyan, Bao \ 'an District, Shenzhen

Send Us an Email

contact us