İnce Pitch LED ekran Konferans Salonunda Sistem Çözümü

Konferans Salonunda HD Fine Pitch LED ekran Sistem Çözümü

İlk olarak, konferans salonundaki HD LED ekranın avantajları nelerdir?

1) Daha konforlu ve modern bir bilgilendirme toplantı ortamı yaratın.

2) Toplantı iletişimini daha kolay ve sorunsuz hale getirmek için her yönden bilgi paylaşmak mümkündür.

3) Canlı olarak daha renkli içerik sunabilir ve toplantının coşkusunu ateşleyebilir.

4) İş uygulamaları: ayrıntıları sunma, gözlere odaklanma, görüntülerin hızlı işlenmesi vb.

5) Uzaktan gerçek zamanlı iletişim ve ortak çalışma. Örneğin, uzaktan eğitim, şube ve merkez ofis arasında video konferans ve şirketin ülke genelinde eğitim ve öğretim faaliyetleri.

6) Küçük ayak izi, esnek ve kullanımı kolay ve bakımı kolaydır.

ince perde led ekran

İkincisi, konferans salonlarında kullanılan HD ince perde led ekran / dikişsiz led video duvarın avantajları nelerdir?

HD ince perde ledli ekran sistemi, ekran paneli olarak yüksek yoğunluklu, küçük adımlı yüzeye montaj paketi kullanır ve bilgisayar sistemi, çoklu ekran işleme teknolojisi, sinyal değiştirme teknolojisi ve ağ gibi çeşitli uygulama işleme ve entegrasyon işlevlerini entegre eder. teknolojiyi tüm sistemi hayata geçirmek. Görüntülenmesi gereken çeşitli durumların yanı sıra, kullanıcıların geniş alan ekranını karşılamak için bilgisayarlar, kameralar, DVD video ve ağlar gibi çeşitli farklı sinyal kaynaklarından gelen sinyallerin gerçek zamanlı görüntülenmesi ve analizi gibi dinamik izleme Çeşitli paylaşılan bilgiler ve kapsamlı bilgi ihtiyacı.

ince perde led ekran

1) Birimin modüler tasarımı, tüm ince perde led ekranı   doğrudur & ldquo; dikiş yok & rdquo;

Özellikle haber konularını oynatmak veya video konferans yapmak için kullanıldığında, karakterler dikişlere bölünmeyecektir. Aynı zamanda, konferans salonu ortamında sıkça çalınan WORD, EXCEL ve PPT'yi görüntülerken, dikişler tablo ayırma çizgileriyle karıştırılmaz, bu da içeriğin yanlış yorumlanması ve yanlış yorumlanmasına neden olur.

2) tüm ince perde renk ve parlaklık led ekran   son derece tutarlı ve homojendirler ve nokta nokta düzeltilebilirler.

Projeksiyon karışımı, LCD / PDP panel dikişi, DLP dikişi ve vinyet, karanlık kenarlar ve & ldquo; Bu, belirli bir süre sonra ortaya çıkacaktır, özellikle & ldquo; görselleştirme & rdquo; Konferansın Analiz yaparken " saf zemin " grafikler ve grafikler gibi içerik, küçük perde HD LED ekran çözümü benzersiz bir avantaja sahiptir.

3) Tüm ekran parlaklığı desteği, çeşitli iç mekan ortamlarına tamamen uyarlanan 0 ~ 1200cd / m2 arasında akıllıca ayarlanır.

LED kendini aydınlattığından, ortam ışığından daha az etkilenir. Çevredeki ortama göre değiştirilebilir, resim daha konforludur ve detaylar mükemmel şekilde sunulur. Buna karşılık, projeksiyon füzyonunun ve DLP ekleme ekranının parlaklığı biraz daha düşüktür (ekran parlaklığı: 200cd / m2 ve mdash; 400cd / m2); bu, büyük konferans salonları veya parlak ortam ışığına sahip konferans salonları için zordur.

4) Farklı uygulama alanlarının gereksinimlerini karşılamak için 1000K ila 10000K arasındaki renk sıcaklığı geniş ayarını destekleyin, özellikle stüdyo, sanal simülasyon, video konferans, tıbbi ekran ve diğer uygulamalar gibi renk için özel gereksinimleri olan bazı konferans görüntüleme uygulamaları için uygundur.

5) Yatay görüş desteği geniş görüş açısı, 160 ° / dikey 160 ° görüş açısı görüntüleme, büyük konferans odası ortamının ve kademeli konferans odası ortamının gereksinimlerinin daha iyi karşılanması.

6) Yüksek kontrast, daha hızlı tepki hızı, yüksek yenileme hızı ve yüksek hızlı hareketli görüntü ekranı.

7) Ultra-ince kabin ünitesi tasarımı, DLP ekleme ve projeksiyon füzyonuna kıyasla çok fazla yer tasarrufu sağlar. Kolay kurulum ve bakım, bakım alanından tasarruf sağlar.

8) Verimli ısı dağılımı, fansız tasarım, sıfır gürültü, kullanıcılara mükemmel bir toplantı ortamı sağlar. Buna karşılık, DLP, LCD, PDP ekleme, ünite gürültüsü 30dB (A) 'dan büyük, çoklu ekleme işleminden sonra daha fazla gürültü.

9) 100.000 saat uzun ömürlü, kullanım ömrü boyunca ampul veya ışık kaynağını değiştirmenize gerek kalmadan işletme ve bakım maliyetlerinden tasarruf sağlar. Aynı zamanda, daha düşük bakım maliyetleri ile noktadan noktaya tamir edilebilir.

10) 7 * 24 saat kesintisiz çalışma desteği.

HD İnce perde LED ekranın birçok avantajı vardır, İnce perde LED ekranımızı   Konferans odanızda.

ince perde led ekran

Share this Post:

Bize bir e-posta gönder

Çalışma zamanı :
8:00-20:00(Beijing Saat)
Fax :
13430820213
Telefon :
13430820213(Çalışma Zamanı)
Email :
sales@forever3-led.com
Fabrika adres :
3. Kat, Kompleks Bina, JiaTeLi Yüksek Teknoloji Parkı, Shiyan, Bao \ 'an District, Shenzhen
contact us