LED şeffaf ekran LED cam ekran ile aynıdır?

LED şeffaf ekran LED cam ekran ile aynıdır?

LED şeffaf ekran Adından da anlaşılacağı gibi, LED cam gibi ışık gönderme özelliğini gösterir. Gerçekleştirme ilkesi, ışık çubuğu ekranının mikro-yeniliği, yama üretim süreci, lamba boncuk paketi, kontrol sisteminin tümü hedeflenen iyileştirmelerdir ve içi boş tasarımın yapısı, yapısal bileşenlerin tıkanmasını azaltır. Perspektif etkisini en üst düzeye çıkarmak için Çevre ile bütünleşin.

Orijinal dış mekan LED ekran, geleneksel bir LED ekrandır. Ancak, LED ekran bir modül bloğundan oluşur. Bir LED ekranın takılması, manzarayı ve ışığı engelleyecek kalın bir duvar gibidir. Konvansiyonel ekranların eksiklikleri nedeniyle, LED uzmanları geçirgenliği artırmak için konvansiyonel ekrana dayalı tasarımı öne çıkardılar. Izgara ekran boşluğu daha da geliştirilebilir ve ayrıca ızgara ekran, gökyüzü ekran, duvar ekran ve perde ekran olarak da adlandırılan bir LED şerit ekrana dönüşecektir. Bu dış mekan uygulamaları için daha LED ekran.

İkincisi, LED cam ekran, iki cam tabakası arasında LED (ışık yayan diyot) yapı katmanını yapıştırmak için şeffaf iletken teknolojiyi kullanan, üst düzey bir özelleştirilmiş fotoelektrik camdır. LED'ler, uygulama gereksinimlerine göre yıldızlar, matrisler, karakterler, desenler, desenler vb. Gibi çeşitli düzenlemelere göre tasarlanabilir. LED cam ekran bir çeşit perdedir.

Üçüncüsü, LED saydam ekran ve LED cam ekran arasındaki fark şudur:

1. Farklı yapı: LED şeffaf ekran, standart kutuya ve projenin gereksinimlerine göre özelleştirilmiş tasarım ve montajda yapılabilecek PCB yivine lambayı yapıştırmak için SMD çip paketleme teknolojisini benimser.

LED cam ekran, LED yapı katmanını iki cam tabakası arasına sabitlemek için şeffaf iletken teknolojiyi kullanan, üst düzey bir özelleştirilmiş fotoelektrik camdır. Bir çeşit parlak ekran. Projeye bağlı olarak yalnızca farklı grafikler (yıldızlar, desenler, vücut şekilleri vb.) Çizebilir. Herhangi bir videoyu ve resmi LED saydam ekranın istediği gibi oynatabilirsiniz.

2, kurulum uygulaması: LED şeffaf ekran herhangi bir yere monte edilebilir, uyumluluk çok güçlüdür. Kurulum yöntemi kaldırma, sabit kurulum, temel kurulum ve yerleştirme olabilir.

LED cam ekran kurulumu, binayı önceden tasarlarken ekran konumunu ayırmak ve ardından mimari cam, cam çerçeveye monte edilir. Mevcut bir cam perde duvar takmanın bir yolu yoktur. LED cam ekran kurulumu, bakım için uygun olmayan cam perde duvarın yapımında mimari camın montajıdır.

3, ürün ağırlığı: LED şeffaf ekran ürünleri hafif ve şeffaf, ince PCB kalınlığı, ekranın hafif. LED cam ekran ürünleri ışıldayan camlara sahiptir ve camın kendisinin ağırlığı nispeten ağırdır.

4, bakım: LED şeffaf ekran bakımı, insan gücü ve malzeme kaynakları tasarrufu, rahat ve hızlı. LED cam ekranı korumak için neredeyse hiçbir yolu yoktur. Mevcut binanın yapısını sökmek, tüm cam ekranı değiştirmek ve yüksek bakım maliyetlerini korumak gerekir.

LED şeffaf ekran

LED şeffaf ekran

LED şeffaf ekran

\\

 

 

Share this Post:

Bize bir e-posta gönder

Çalışma zamanı :
8:00-20:00(Beijing Saat)
Fax :
13430820213
Telefon :
13430820213(Çalışma Zamanı)
Email :
sales@forever3-led.com
Fabrika adres :
3. Kat, Kompleks Bina, JiaTeLi Yüksek Teknoloji Parkı, Shiyan, Bao \ 'an District, Shenzhen
contact us