Cep Telefonu Kablosuz Kumanda LED Ekran

Cep Telefonu Kablosuz Kumanda LED Ekran  

LED ekran, teknoloji ve medyanın mükemmel bir birleşimidir. Fantezi, teknoloji ve moda kavramlarını tam olarak gösterebilir. Yeni iç ve dış reklamcılıkta yeni bir güç olabilir. Geleneksel LED reklam panolarından monokrom ekranlara kadar bugüne kadar ' s tam renkli LED ekranlar. LED ekran endüstrisinin gelişmesiyle birlikte, dış ortam reklamcılığının şekli gittikçe daha popüler ve moda hale geldi. Şu anda, dış mekan LED ekran, dış ortam reklamcılığının% 80'ini kapladı ve büyük dış ortam reklamcılığı için yeni bir taşıyıcı haline geldi. Kablosuz kontrolün gelmesi ile LED ekran teknolojisi popülerleşmeye başladı | Bazı yaygın kablosuz kontrol LED ekran yöntemlerine bir göz atın.

Cep Telefonu Kablosuz Kontrolü

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Cep Telefonu Kablosuz Kontrolü   RF kablosuz kontrol.

Çalışma prensibi: RF modülünün bir ucu kontrol bilgisayarına, diğer ucu kontrol kartının seri portuna bağlanır. Sürücü yüklendikten sonra, bilgisayar sanal bir seri bağlantı noktası oluşturur ve seri bağlantı noktasından veri gönderir. Özellikler: Kolay kurulum ve devreye alma, veri iletim mesafesi 300-1000 metreye ulaşabilir, daha sonra kullanmak için gerek yoktur. Gerekli ekipman ve fiyat: RF iletim ve kabul modülü, yaklaşık 350 yuan bir çift. Bir-çok iletimi, yani birden fazla alıcı modüle bir gönderme modülünü destekleyin. Dezavantajları: Radyo frekansının frekans bandına devlet tarafından izin verilmez. 433MHZ partisi, sinyal girişimine karşı oldukça hassastır. Bu şekilde, iletim hızı çok düşük değildir ve baud hızı yalnızca 4800 veya 9600'e kadar kullanılabilir. Tavsiye edilmez.

2. Cep Telefonu Kablosuz Kontrolü   WIFI kablosuz kontrolü.

Çalışma prensibi: Bir kablosuz yönlendirici veya başka bir kablosuz cihaz kurarak, kullanıcıyla köprü kurar ' orijinal kablosuz ağı, kablosuz bir yerel alan ağı oluşturur ve kablosuz ağ kontrolü için ağ kontrol kartını kablosuz ağa rahatça entegre eder. Özellikler: hızlı veri iletimi için hiçbir kablolama, kolay kurulum ve hata ayıklama Gerekli ekipman ve fiyat: Köprü, 800 yuan'dan az; kablosuz yönlendirici (ekranda, kablosuz sinyalleri etkili şekilde alabilmesi için anteni değiştirebilecek cihazı seçmek en iyisidir), fiyatı yaklaşık 100 yuan. Dezavantajları: İletişim mesafesi esas olarak köprünün kazanma kabiliyetine bağlıdır. Kablosuz yönlendiricinin iletişim mesafesi nispeten kısa ve bölme duvarının sinyali zayıf veya sinyal yok. Kısa mesafeli kablosuz sinyalleri olan yerler için uygundur. Ekranınızın bulunduğu alanda kablosuz kapsama alanı varsa, daha da kolaydır. Yalnızca, LED ekran üzerindeki LED ekran kontrol kartına bağlı kablosuz yönlendiriciyi kablosuz ağınıza bağlamanız gerekir. Herhangi bir bilgisayarda ekranı kontrol edin.

3. Cep Telefonu Kablosuz Kontrolü   GPRS kablosuz kontrolü.

Çalışma prensibi: GPRS modülü açıldıktan sonra, çevirmeli İnternet erişimi işlemi tamamlanır ve veri merkezi sunucusu bağlanır. İstemci, sunucuya istemci yazılımı üzerinden erişir ve sunucu bilgileri iletir. Özellikler: bir cep telefonu sinyali olduğu sürece, kurulumu ve hata ayıklaması kolay, hiçbir mesafe sınırı, bilgi alabilirsiniz ve genellikle 200 ~ 400 yuan aralığında, fiyat nispeten ucuz. Dezavantajları: GPRS modülünün İnternet'i çevirmek için cep telefonu kartı takması gerekir ve her ay belirli bir miktar trafik maliyeti oluşturur (China Mobile ' s en az 5 yuan trafik paketi talebi karşılayabilir). GPRS bant genişliği ile sınırlı olarak, iletim hızı biraz daha yavaş olduğundan, ana çift renkli oynatma metninin led ekranı için daha uygundur.

4. Cep Telefonu Kablosuz Kontrolü   4G tam Netcom kablosuz kontrolü.

Çalışma prensibi: temelde 3G / GPRS ile aynıdır. Özellikler: 4G tam Netcom (Çin Mobil, Çin Unicom, Çin Telekom tam destek yelpazesi), hızlı iletim hızı, tam gerçek zamanlı kontrol, komutları anında anında ilgili kontrollere cevap verebilir. Dezavantajları: Gönderilen veri miktarı göreceli olarak büyük olduğunda, trafik maliyeti göreceli olarak büyüktür ve trafik paketinin açılması önerilir.

Cep Telefonu Kablosuz Kontrolü

Cep Telefonu Kablosuz Kontrolü

Share this Post:

Bize bir e-posta gönder

Çalışma zamanı :
8:00-20:00(Beijing Saat)
Fax :
13430820213
Telefon :
13430820213(Çalışma Zamanı)
Email :
sales@forever3-led.com
Fabrika adres :
3. Kat, Kompleks Bina, JiaTeLi Yüksek Teknoloji Parkı, Shiyan, Bao \ 'an District, Shenzhen
contact us