LED Holografik Ekran, Kayan 3D görsel efektini elde ediyor

Her zaman LED, Akıllı, yenilikçi, LED ekran uygulama ürün üreticilerinin araştırma ve geliştirme, 10 yıllık led ekran uygulama ürün teknolojisi araştırma ve geliştirme, üretim tecrübesi! Dört ana ürün serisi: Katlanabilir dev LED Ekran serisi, konvansiyonel LED ekran serisi, sivil sınıf tüketici serisi ve akıllı kontrol paneli sistemi serisi, özelleştirilmiş LED geniş ekran uygulama çözümü ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılar.

LED Holografik Ekran Yüzen 3D görsel Efektine Sahip Olun  

LED ekran uygulamaları alanında, holografik çıplak gözle 3D görsel efektleri için şu anda iki ana ürün kategorisi vardır. Bunlar sivil sınıf led holografik ekranlar ve ticari sınıf led holografik şeffaf ekranlardır. Her ikisi de farklı uygulama senaryolarını kapsayabilir ve farklı boyutlarda LED holografik ürünler için görüntüleme işlevi gereksinimleri gerekir.

LED Holografik Ekran
Ürünün ayrıntılı tanıtımı takip edilecek ve sizinle paylaşılacaktır. İşte led holografik ürünlerin oynadığı dosyaların içeriği ile sizinle iletişim kurmak ve açıklamak için bazı özel şartlar. Bu arada, referans olarak size birkaç basit şablon dosyası da vereceğim.

Led holografik ekran
İster holografik ekran, ister sivil ister ticari sınıf olsun, her şeyden önce, led ekran uygulama ürünlerinin büyük kategorisine girerler, bu yüzden herhangi bir sıradan konvansiyonel led ekran normal resim ve video dosyalarını oynatabilir, normal olarak da oynayabilir . arasında. Herkesin çok fazla detaylandırmak zorunda olmadığına inanıyorum.


Ancak, LED holografik ekran ürünün özelliklerini tam olarak yansıtmak ve holografik çıplak gözle 3D yüzen görsel efekt sergilemekse, sıradan video dosyalarının elde edilmesi imkansızdır. Gereksinimleri karşılayan bir kaynak dosyaya sahip olmak gereklidir.
Aslında, bir kaynağa ulaşabildiğiniz sürece, kaynağa ilişkin gereksinimler de oldukça basittir: gerçek bir 3D kaynak değil, saf siyah arkaplan video materyali içeriğiyle içeriği olabildiğince oynatın. Anlaşılmasını kolaylaştırmak için aşağıdaki basit materyallerden bazılarına göz atalım.

LED holografik ekran

 

LED holografik ekranın özelliği:

Yapının sıfır maliyeti
Fan ekranı esnek bir şekilde monte edilir, yapı gerektirmez ve ek yükü olmayan kolyeler ile birlikte gönderilir.

2D / 3D video oynat
Fan ekranı 2B / 3B video oynatabilir. Ekran görüntüsü yok, 3D efekti gerçekçi ve geleneksel LED ekranı eşleşmiyor.

1600CD'ye kadar parlaklık
Ortalama iç mekan LED ekran maksimum 1200CD parlaklığa sahipken, fan ekranı uzak olan 1600CD'ye ulaşıyor.

Ağ iletimi sinyal panoları ve kutuları gerektirmez
WIFI ile dosyaları doğrudan ağa aktarabilirsiniz. LED ekranların aksine, sinyalleri ve ağı iletmek için alıcı kartlar, kart gönderme, sinyal panoları ve kutular eklemeniz gerekir.

1/3
LED ekran fiyatının sadece 1 / 3'ü. Yapısı, ek yazılım ve donanım yüklemeniz gerekmez, toplam maliyet fiyatı LED ekranın sadece 1 / 3'üdür.

Tek ünite sadece 0.85KG
Aynısı 50cm'dir, fan ekranı tekli ünite sadece 0.85 kg ağırlığındadır ve tek döküm alüminyum kutu 7.5kg ağırlığındadır.

0088 | Fiyat için bizimle irtibata geçebilirsiniz | LED holografik ekran. Teşekkürler!

Share this Post:

Bize bir e-posta gönder

Çalışma zamanı :
8:00-20:00(Beijing Saat)
Fax :
13430820213
Telefon :
13430820213(Çalışma Zamanı)
Email :
sales@forever3-led.com
Fabrika adres :
3. Kat, Kompleks Bina, JiaTeLi Yüksek Teknoloji Parkı, Shiyan, Bao \ 'an District, Shenzhen
contact us