Şeffaf LED Ekran stabilitesi-Nasıl garanti edilir?

Şeffaf LED Ekran stabilitesi-Nasıl garanti edilir?

Günümüzde, saydam LED ekranlar ticari reklam yayınlamak ve kiralama faaliyetlerini yürütmek için çeşitli alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Reklamın sorunsuz çalışmasını ve performanslar gibi faaliyetlerin sorunsuz gelişmesini sağlamak için, istikrarlı bir çalışmayı sürdürmek için şeffaf bir LED elektronik ekrana ihtiyacımız var, nasıl yapmalı?
Aşağıda şeffaf LED elektronik ekranın stabilitesi için çözümü üç yönden sunuyoruz: let | şuna bir bak:

Şeffaf LED Ekranlar


| 00132 için malzeme seçimi | Şeffaf LED Ekranlar

Şeffaf LED ekranların kararlılığını belirleyen ana malzemeler, LED ışıklar, sürücü IC'leri, güç kaynakları, güç sinyali konektörleri ve mükemmel yapısal tasarımdır. Malzeme seçimine ilişkin gereksinimlerimiz, endüstri standartlarına uygun olarak ilgili testler ve çeşitli koruma fonksiyonları gerektiren dünyaca ünlü markalardır. Örneğin, anahtarlama güç kaynağı seçim gereklilikleri: aşırı ısınmaya karşı koruma var, AC girişinde aşırı gerilim ve aşırı gerilim desteklenmeli. DC çıkışı aşırı voltaj ve aşırı akım korumasına sahip olmalıdır. Yapısal tasarım, dolabın görünümünü ve modasını sağlarken iyi bir ısı dağıtma yöntemi ve hızlı bir ekleme yöntemi sağlar.

Şeffaf LED Ekranlar

  'nin sistem kontrol şeması | Şeffaf LED Ekranlar

Sistem kontrolünün her bir parçası, video iletme ve alma ekipmanı, sinyal iletim kablosu vb. Dahil olmak üzere etkin bir yedekleme işlevine sahiptir. Sistemin belirli bir bölümünde beklenmeyen bir durum meydana geldiğinde, sistemin otomatik olarak teşhis ve geçiş yapmasını sağlayabilirsiniz. son derece hızlı hız. Bekleme cihazı çalışır ve anahtarlama işleminin tamamı sitenin görüntü performansını etkilemez. Örneğin, sahne sahnesinin gereksinimlerini karşılamak için ekranın canlı sahneye taşınması ve dikilmesi gerekir. Personel ihmali veya diğer sebeplerden dolayı büyük bir ekranın ortasındaki bir ekran sinyal giriş hattı gevşetilirse, geleneksel kontrol programında, gevşemiş durumun ortaya çıkması durumundan sinyal kaskadı sonuna kadar, tüm ekranlar sinyal olmamak. Kontrol sistemine bir sıcak yedekleme çözümü eklenirse, sıcak yedekleme işlevi, sinyal hattı gevşek olduğu anda etkinleştirilir ve ekran, canlı yayın sitesinde herhangi bir etkisi olmadan normal şekilde çalışabilir.

Şeffaf LED Ekranlar çalışma koşulu izleme

Sıcaklık, nem, voltaj, duman, soğutma fanı çalışma durumu vb. Dahil olmak üzere bilgisayar gerçek zamanlı izleme. Anomalilere yer ve alarmlar vererek çeşitli koşulların otomatik olarak ayarlanması gerçekleşebilir. Örneğin, bir kabin çevresel veya diğer faktörlerden dolayı nispeten yüksek bir iç sıcaklığa sahip olduğunda, kabin içindeki güç kaynağı, zaman içinde işlenmeden herhangi bir zamanda aşırı sıcaklık korumalı olabilir. Ekran durumu izleme bu koşul altında gerçekleştirilirse, sistem şeffaf LED cam ekranın çalışma durumunu akıllıca ayarlayarak iç sıcaklığı düşürür. Akıllı ayar ne zaman yapabilir ' t Sıcaklığı ayarlanan hedefe düşürdüğünde, sistem personel ayar modu tarafından alarm verir ve personelle zamanında ilgilenmesi konusunda bilgilendirmek için olağandışı bir kutu konumu sağlar. Normal çalışma durumunu sağlamak Şeffaf LED Ekranlar.

Şeffaf LED Ekranlar

Share this Post:

Bize bir e-posta gönder

Çalışma zamanı :
8:00-20:00(Beijing Saat)
Fax :
13430820213
Telefon :
13430820213(Çalışma Zamanı)
Email :
sales@forever3-led.com
Fabrika adres :
3. Kat, Kompleks Bina, JiaTeLi Yüksek Teknoloji Parkı, Shiyan, Bao \ 'an District, Shenzhen
contact us